Amazon Prime Nedir?

Amazon Prime, Amazon ‘nun sunduğu özel içerik ve servisler için bir üyelik sistemidir.

Bir çok avantajı olan bu üyeliği ücretsiz olarak 30 gün deneyebilirsiniz.

Ücretsiz denemeniz bittikten sonra, Amazon Prime Avrupa aylık ücreti €7,99 ‘dur. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İptal etmeyi unuttunuz ve kredi kartınızdan para çekildi. Bu durumda ne mi olacak? Eğer o ay Prime ayrıcalıklarından faydalanmadı iseniz Amazon müşteri temsilcisi size o aya ait abonelik ücretini iade edecektir.

Amazon Prime Ayrıcalıkları

  • Prime Video Prime Video ile sınırsız film ve TV dizisi izleyin
  • ÜCRETSİZ Premium teslimat Almanya ve Avusturya içi teslimatlarda ÜCRETSİZ Premium Kargo. Belirli bölgeler için ÜCRETSİZ Aynı Gün Teslimat.
  • Prime Music İki milyondan fazla şarkı, Bundesliga canlı yayını, seçkin şarkı listeleri ve kendi kişisel radyonuz
  • Prime Photos Güvenli, sınırsız fotoğraf depolama alanı: Prime Photos ile sevgi dolu anılarınız Amazon Drive’da güvende
  • Twitch Prime Ön siparişli ve yeni çıkan video oyunlarında üyelere özel indirimden yararlanın. Ayrıca reklamsız izleme yapabilir, bir adet ücretsiz aylık Twitch kanalı aboneliğinden yararlanabilirsiniz.
  • En iyi fırsatlara premium erişim Tüm “Bitmeden Yakala!” fırsatları için 30 dakika erken erişim

Türkiye İçin Prime Ayrıcalıkları

Amazon.com.tr açıldı fakat halen Prime abonelik sistemi hayata geçmedi. En yakın zamanda bu saydığımız ayrıcalıklar ve daha fazlasına sahip olabileceğiz. Fakat şu anda sadece Prime Video servisine ve Prime özel ürünlere erken erişim olanağına sahibiz.

Taze Fırsat